ویزای آذربایجان
ویزای آذربایجان چیست ؟
کشور آذربایجان و به ویژه شهر باکو از جمله مقصدهای مورد علاقه شهروندان ایرانی برای گذران تعطیلات است و طبق قانون کلیه گردشگران باید پیش از سفر برای دریافت روادید از طریق سفارت یا کنسولگری‌های این کشور اقدام کنند. باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و پرجمعیت‌ترین شهر منطقه قفقاز محسوب می‌شود که در سواحل بی‌نظیر دریای خزر واقع شده است. موقعیت تاریخی، جغرافیایی و جاهای دیدنی باکو باعث شده‌اند تا این شهر به مقصد جالبی برای شهروندان ایرانی تبدیل شود و از اینرو، تورهای باکو از محبوبیت خاصی برخورار باشند.
انواع ویزای آذربایجان
برای شهروندان خارجی و افراد فاقد تابعیت که قصد سفر به کشور آذربایجان را دارند دونوع ویزای ورود آذربایجان و ترانزیت آذربایجان صادر می‌گردد. *ویزای ورود : مدت اعتبار این نوع ویزا برای یک بار ورود و خروج نود روز از تاریخ صدورمی‌باشد. *ویزای ورود عادی (یک بار ورود) : صاحبان این ویزا در طول مدت فوق تنها یک بار می‌توانند به خاک کشور جمهوری آذربایجان ورود و خروج داشته باشند. *ویزای با ورود نامحدود : مدت اعتبار این نوع ویزا از زمان صدور حداکثر تا دو سال تعیین می‌گردد. دارندگان این ویزا می‌توانند در طول مدت اعتبار این ویزا به قلمرو جمهوری آذربایجان بدون محدودیت دفعات ورود و خروج داشته باشند. مدت اقامت در کشور که در ویزا ثبت شده است تنها در طول دوره اعتبار ویزا قابل استفاده می‌باشد. چنانچه در طول دوره اعتبار ویزا استفاده‌ای از آن نشود، از درجه اعتبار ساقط می‌گردد. * ویزای ترانزیت یک و یا دو بار اجازه ورود به آذربایجان : برای اتباع خارجی و افراد فاقد تابعیت که برای رسیدن به کشوری ثالث قصد عبور از اراضی جمهوری آذربایجان را دارند، این نوع ویزا صادر می‌شود. مدت اعتبار ویزای ترانزیت یا ویزای عبوری از تاریخ صدور در نهایت تا سی روز و مدت نهایی اقامت در کشور حداکثر تا پنج روز تعیین می‌شود. مدت اعتبار و اقامت ویزای ترانزیت با در نظر داشتن نوع وسیله نقلیه اعم از زمینی، هوایی، دریایی، ریلی و سایر وسایل نقلیه و مسیر مورد استفاده در عبور از کشور و زمان مورد نیاز برای طی آن مسیر تعیین خواهد شد.
مدارک لازم برای ویزای آذربایجان
الف) برای اخذ ویزای لیبل‌ (برچسب‌دار) آذربایجان مدارک زیر را آماده کنید: 1. اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار 2. دو قطعه عکس 4*6 رنگی با زمینه‌ی سفید 3. بیمه‌ی مسافرتی 4. پر کردن فرم ویزای آذربایجان ب) برای اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان تنها کافی‌ست مدارک زیر را آماده کنید و با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌تان کنند: 1. اسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار 2. آدرس محل اقامت (هتل، آپارتمان یا هاستل) در آذربایجان 3. هزینه‌ی ویزای الکترونیکی آذربایجان به نرخ روز دلار و به صورت ریالی 4. ایمیل معتبر
پکیج ویزای آذربایجان
ویزای الکترونیک فرودگاهی : 27 دلار آمریکا / ویزای لیبل 3 ماهه سینگل : 50 دلار آمریکا
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved