ویزای شنگن
ویزای شینگن چیست؟
برای ورود به منطقه شنگن نیاز به ویزای شینگن (Schengen Visa) دارید. این ویزا ورود به ۲۶ کشور عضو این پیمان را جواز می‌دهد و دارنده این ویزا خواهد توانست برای مدت‌ زمان و شرایطی مشخص به هریک از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کنند. ماهیت و هدف از سفر متقاضی تعیین کننده نوع و مدت زمان ویزای شینگن خواهد بود. به بیان دیگر اینکه هدف از سفر شما شرکت در توری گردشگری است یا انجام فعالیتی تجاری و یا صرفا توقف چند ساعته در یکی از کشورهای عضو، نوع ویزا و مدت اعتبار آن را تعیین خواهد کرد. ویزای شینگن می‌تواند توسط هر یک از کشورهای عضو این پیمان صادر شود و به رعایت برخی قوانین، دارنده آن می‌تواند در مدت زمان اعتبار ویزا بدون مشکل در هر یک از کشورهای منطقه شینگن تردد نماید.
انواع ویزای شینگن
بسته به هدف و ماهیت سفر، نوع ویزای شینگن متقاضی تعیین می‌گردد. نوع این ویزا از طرفی مدت اعتبار این ویزا را تعیین خواهد کرد. بنابراین انواع ویزای شینگن تعیین کننده نحوه و شرایط ورود شما به یک یا چند کشور حوزه شینگن خواهد بود. این ویزا به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند: ویزای اتحادیه شینگن یا Uniform Schengen Visa (USV) ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای یا Limited territorial validity visa (LTV) ویزای ملی یا National Visa
مدارک لازم برای ویزای شنگن
– اصل گذر نامه امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از پایان سفر – اصل گذرنامه های قدیمی – دو قطعه عکس رنگی جدید 4/5 * 3/5 با پشت زمینه سفید و تمام رخ که 80% عکس باید از چهره باشد. – اصل و ترجمه شناسنامه – مدارک اشتغال به کار یا تحصیل – تمکن مالی و گردش حساب سه ماه اخیر با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی – اصل سند ملکی ( درصورت موجود بودن ، یک سند ملکی برای هر خانواده و دو سند برای دو مسافر انفرادی که همسفرهستند ) – ضمانت نامه بانکی جهت ضمانت بازگشت از سفر – ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی و هزینه ترجمه به عهده مسافر میباشد. – حداقل زمان، جهت دریافت روادید، سه هفته می باشد. تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای آژانس مسافرتی و گردشگری ایرانگردی و جهانگردی تحویل گردد.
پکیج ویزای شینگن
ویزای توریستی یکبار ورود : 450 € / ویزای توریستی مالتی : 1200 € / گرفتن وقت عادی : 30 € / گرفتن وقت فوری : 60 € ( تمامی هزینه های بیومتریک داخل سفارت بعهده مسافر میباشد )
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved