ویزای عمان
ویزای عمان چیست ؟
کشور عمان از همسایگان جنوبی ایران است که در جنوب دریای عمان واقع شده است. تور عمان به دلیل نزدیکی با کشور ایران و نزدیکی فرهنگ و غذای مردمان این کشور با ایران می تواند گزینه خوبی برای استراحت در سواحل گرم آن باشد. پایتخت ساحلی عمان که بزرگترین شهر عمان نیز محسوب میشود مسقط نام دارد. از دیگر شهرهای توریستی کشور عمان که سالیانه مسافرین زیادی را به خود جذب می کند شهر سر سبز و ساحلی صلاله است که با هتلهایی زیبا و مناظری بی نظیر، شرایطی فوق العاده را برای استراحت شما عزیزان فراهم کرده است. شهرهای صور و مرباط از دیگر شهرهای زیبا و توریستی کشور عمان می باشد. تور عمان با فاصله 2/30 ساعت پرواز از ایران و پرواز مستقیم عمان ایر انجام میپذیرد.
انواع ویزای عمان
ویزای عمان برای شهروندان ایرانی به صورت ویزای توریستی، ویزای تجاری و ویزای ترانزیت صادر می‌شود. ویزاهای توریستی و تجاری ممکن است به صورت عادی یا فوری صادر شوند. *ویزا عادی ۱۰ روزه *ویزا فوری ۱۰ روزه *ویزا عادی یک ماهه *ویزا فوری یک ماهه همچنین، ویزای ترانزیت عمان برای شهروندان ایرانی حداکثر برای مدت سه روز صادر می‌شود تا بتوانند از طریق خاک عمان به مقصد اصلی خود سفر کنند. البته شهروندان ایرانی می‌توانند انواع دیگری از ویزاهای عمان مانند ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای ازدواج و... را نیز از سفارت عمان در تهران درخواست کنند.
مدارک لازم برای ویزای عمان
1-اسکن صفحه اول گذرنامه مسافر با حداقل 6 ماه اعتبار گذرنامه از زمان ورود 2-اسکن صفحه اول شناسنامه 3-اسکن عکس رنگی 4*3 4-اعتبار ورود ویزای عادی و ویزای فوری عمان، 6 ماه از زمان صدور می باشد. 5-ضمانت نامه بازگشت مسافر الزامی می باشد
پکیج ویزای عمان
ویزای توریستی 10 روزه عادی : 150 درهم / ویزای توریستی 1 ماهه عادی : 305 درهم / ویزای الکترونیک فرودگاهی : 20 ریال + 200 ریال مانده کارت بانکی بعنوان تمکن شخص
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved