ویزای چین
ویزای چین چیست ؟
چین، با نام رسمی جمهوری خلق چین، واقع در شرق آسیا با 1.4 میلیارد نفر، پرجمعیت ترین کشور جهان است و بعد از روسیه، کانادا و آمریکا، چهارمین کشور بزرگ جهان به شمار می آید. وسعت این کشور سبب شده تا اقلیم و پوشش های گیاهی مختلفی را در بربگیرد و زیستگاه گونه های مختلفی از جانوران باشد.پکن، پایتخت جمهوری خلق چین است و همچنین مرکز فرهنگی، اقتصادی و ارتباطی این کشور به حساب می آید. از دیگر شهرهای مهم چین می توان به شانگهای، هنگ کنگ و گوانجو اشاره کرد.در کنار زیبایی ها و جاذبه های طبیعی چین، این سرزمین اسرارآمیز، با تاریخ کهن و فرهنگ غنی همواره برای گردشگران جذابیت خاصی داشته است. بعلاوه چین یکی از بازارهای بزرگ جهانی به شمار می آید، لذا بازرگانان و تجار بسیاری از سراسر جهان به این کشور سفر می کنند. شهروندان بسیاری از کشور ها من جمله ایران برای ورود به خاک چین ملزم هستند تا قبل از سفر خود ویزای این کشور را تهیه کنند. برای اخذ ویزای چین نیازی به رجوع متقاضی به سفارت وجود ندارد و امکان انجام روند اخذ ویزا توسط کارگزار وجود دارد. آژانس مسافرتی و گردشگری ایرانگردی و جهانگردی قادر است در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای چین را به نمایندگی از شما اخذ نماید.
انواع ویزای چین
*1 ماهه توریستی *3 ماهه تجاری *6 ماهه تجاری *1 ساله تجاری
مدارک لازم برای ویزای چین
1-اصل پاسپورت (با دو صفحه خالی روبروی هم) 2-دو قطعه عکس رنگی 4*6 زمینه سفید تمام رخ 3-گواهی تمکن مالی حداقل با 35 میلیون تومان به لاتین 4-مشخصات کامل مسافر 5-بیمه نامه مسافرتی
پکیج ویزای چین
ویزای لیبل توریستی سینگل : 115 دلار آمریکا
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved