توقف صدور ویزا توسط سفارت پرتغال
سفارت پرتغال تا اسفند ماه سال 1397 در خصوص صدور روادید برای ایرانیان مشکلی نداشته و با کمی فراز و نشیب این امر را توسط شرکت بین المللی VFS انجام میداده .
اما در تاریخ 20 ام اسفند ماه سال 1397 طی سو قصدی که به جان یکی از کارمندان ایرانی این سفارت توسط راکب موتور سواری که نقاب بر صورت داشته و با خود اسلحه بادی حمل میکرده ، دید این سفارت به کل عوض شد .
البته با وجود اینکه سفارت پرتغال این اتفاق را اصلا دلیلی بر این موضوع نمیداند که صدور ویزا را لغو کرده ولی تا حدودی میتواند روشن باشد که بی دلیل هم نبوده .
بنا براین از تاریخ 6 ام فروردینماه سال 1398 این سفارت به صورت رسمی و اعلام عمومی صدور ویزا را برای ایرانیان لغو کرد .
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved