لغو ویزای ایران برای اتباع چینی
جمهوری اسلامی ایران در جهت جذب توریست و ارز آوری بیشتر اقدام به لغو صدور ویزا برای چینی ها کرد و این در حالیست که تا تاریخ 25 تیر 1398 این قانون پا برجا بوده و بعد از این تاریخ این قانون بطور کامل برداشته شد .
طبق این قانون چینی ها میتوانند در هر بار سفر به ایران با پاس چینی 15 روز کامل اقامت داشته باشند و اگر نیاز به اقامت بیشتر دارند باید یکبار خروج داشته باشند و البته گفته میشود ایران درصدد است تا این زمان را به 21 روز اقامت افزایش دهد .
ایران در حالی این افدام را انجام داد که در منطقه حدود 1 سال پیش مشابه این اقدام را کشور امارات انجام داد و در نتیجه آن شاهد ورود توریست چینی در حجم بسیار گسترده طی 1 سال بود .
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید و همینک در سال جهش تولید بر خود لازم می دارد با رونمایی از تارنمای تخصصی خود ، جهش خود را در تولید خدمات نوین به سمع و نظر ملت عزیزمان ایران بالاخص بازنشستگان محترم که به تعبیر مقام معظم رهبری چنانچه در میان ایشان شور، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی به وجود آید اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود برساند. لذا امیدواریم بازنشستگان محترم کل کشور این فضا را منزل خود جهت برخورداری از خدمات سفر در نظر گیرند.

©2021 Ittic Travel Travel Agency, All Right Reserved