نخستین کنگره علمی و تخصصی صنعت هتلداری ایران برگزار شد
  • در این همایش سه پنل تخصصی با موضوعات و چالش‌های صنعت هتل داری اجرا شد.
  • در این مراسم سخنرانانی از جمله مصطفی فاطمی مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی، یحیی نقی زاده مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران، فریبا عباسی مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، سعید یاور پور مدیرعامل گروه هتلهای هما و محمد حسین پورتقی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان و دیگر اساتید دانشگاهی در موضوعات مرتبط به هتلداری به ایراد سخنرانی پرداختند.
  • دکتر فریبا عباسی مدیرعامل گستره ترین زنجیره هتلداری کشور (گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی) ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این رویداد به اهمیت وجود چنین کنگره های تخصصی و نقش موثر آن در رشد، توسعه جایگاه صنعت هتلداری کشور تاکید کرد و افزود نقش هتلداری و گردشگری در توسعه پایدار کارآفرینی و افزایش نشاط در جامعه بسیار ارزشمند است. وی در پایان از آمادگی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی را جهت میزبانی دوره های بعدی این گنگره خبر داد .
  • این کنگره یک روزه از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۸ بعدازظهر به طول انجامید و با اهدای گواهینامه به شرکت کنندگان به کار خود پایان داد.
درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی برآمده از شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کل کشور و سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن بیش از 50 هتل در پهنه کشور عزیزمان ایران در سال 1395 تاسیس گردید و از آن تاریخ تلاش نمود تا برخورداری از خدمات سفر را برای قشر گرانمایه کشور که همان بازنشستگان می باشند سهل الوصول و اقتصادی نماید

بیشتر
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی سه راه توانیر ، بن بست شمس ، پلاک ۳
021-88772860
©2024 ITTIC, All Right Reserved